welmax hotel wrześniaschody drewniane aparatura hitec
 
Ten serwis wymaga plug-in'a Macromedia/Adobe Flash w wersji 8. Wykryliśmy że twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego ww. plug-in'a. Kliknj tutaj aby zainstalować najnowszą wersję plug-in'a dla twojej przeglądarki.

druk


Druk - na dzień dzisiejszy już prawie 100 % przekazów reklamowych opiera się na druku solwentowym. Dlatego drukujemy na maszynach które pozwalają na uzyskanie dobrej jakości druków niskonakładowych jednocześnie utrzymując przyzwoite ceny. Współpracujemy również z drukarniami które ze względu na technikę druku twardym solwentem lub offsetem wspomagają nas przy większych nakładach jednocześnie minimalizując koszty druku.

Posiadamy plotery wycinające po obrysie naklejki w dowolnych kształtach. Wykonujemy usługi druku oraz cięcia dla agencji reklamowych.
druk wielkoformatowy: - druk na foliach zwykłych i wylewanych, druk na foliach do podświetleń jak również perforowanych OWV, druk na materiałach plandekowych, siatkach winylowych, papierach typu citylite oraz bluebeck

druk offsetowy: pozwala na druk bardzo dużych nakładów do reklamy zewnętrznej jak również do wydruku różnego rodzaju materiałów wspomagających akcje marketingowe foldery, broszury, ulotki, kalendarze itp.

 
copyright © 2006 - 2019 by 

M

t

w

  kopiowanie fotografii zabronione ! | e-mail