O firmie

Siedziba firmy to nie tylko nasze miejsce pracy, ale także nowoczesna przestrzeń do realizacji projektów i spotkań związanych z reklamą biznesu. W murach naszego budynku stosujemy nowoczesne rozwiązania, które pomagają wyróżnić się nowym, jak i dłużej obecnym na rynku firmom.

Nasze możliwości opierają się na wieloletnim doświadczeniu w branży reklamowej i wiedzy, którą stale poszerzamy na szkoleniach. Wiemy, że uzyskanie najlepszych efektów wymaga współpracy i dobrej komunikacji w zespole, dlatego łączymy siły i pasję, żeby końcowy wynik naszej pracy był dla wszystkich satysfakcjonujący.

Na co dzień wspólnie pracujemy nad identyfikacją wizualną firm oraz wszelkiego rodzaju formami reklam, komunikatów lub innych przekazów.

Naszą firmę tworzą osoby, które zostały przyciągnięte wizją rozwoju, pracą w ambitnym zespole oraz perspektywą poszerzania doświadczenia i wiedzy.


NASZA HISTORIA


 • '09

  Wynajęte biuro, kopiarka i firmowy telefon

  Firmę otworzyliśmy w 2009 roku, w zasadzie wtedy wynajęliśmy samo biuro przy ul. Krotoszyńskiej. Pracowaliśmy w 2 osoby i zaczynaliśmy od projektowania grafik do prasy, telewizji regionalnej i spotów do lokalnego radia. Na wyposażeniu mieliśmy telefon, komputer i kopiarkę. Mimo, że do dyspozycji pozostawał nam maluch i polonez, to zdarzało się, że większe zamówienia woziliśmy z innych miast pociągiem, a płyty PCV nosiliśmy przez pół miasta :)

 • '10

  Pierwsza przeprowadzka

  Zmieniliśmy lokalizację i zatrzymaliśmy się przy ul. Dworcowej. Tutaj zaczęliśmy zajmować się tematem reklamy zewnętrznej i oklejaniem samochodów. Nadal nie mieliśmy maszyn, więc korzystaliśmy z usług firm zewnętrznych. Nasz skład powiększył się o jedną osobę.

 • '11

  Jeden z ważniejszych egzaminów

  Mimo gorszego czasu robiliśmy to samo, tylko że w garażu - to prawie tak, jakbyśmy podążali śladem wielu amerykańskich firm :) Mieliśmy mniej przestrzeni, ale wciąż tyle samo chęci i zapału. Po kilku miesiącach zdaliśmy ten egzamin i przygotowywaliśmy się do kolejnych zmian.

 • '11

  Przełomowe 47m2

  Po każdej burzy wychodzi słońce, w naszym przypadku po garażu przyszedł czas na biuro przy ul. Raszkowskiej i naszą pierwszą maszynę - ploter termiczny do styroduru. Nasz skład obejmował już 5 osób. Inwestowaliśmy w lepsze narzędzia do montażu i rozwój osobisty. Kupiliśmy wtedy też drukarkę wielkoformatową Mutoh Spitfire. Drukowaliśmy na niej 1 plakat billboardowy w 1,5 godziny, teraz zajmuje nam to 4,5 minuty.

 • '12

  Coś prawie pękło...

  i to były ściany poprzedniego biura :) Zaczęło nam brakować miejsca, więc nadszedł czas na naszą 4 przeprowadzkę, tym razem na ul. Gimnazjalną. Mieliśmy tam do dyspozycji już 300 m2, więc zrobiło się więcej miejsca na nowe maszyny i większe realizacje. Powiększył się również nasz zespół o kolejne 3 osoby.

 • '19

  Nadszedł czas na większe zmiany

  Tysiące metrów kabli, setki litrów farby, wiele nieprzespanych nocy i jest! Nowa, dwukrotnie większa od poprzedniej siedziba przy ul. Olimpijskiej. Przenosiliśmy się stopniowo, zajęło nam to kilkanaście dni. Park maszynowy zmienił się na nowocześniejszy i szybszy. Nasz zespół to teraz 12 osób, które można spotkać w budynku na co dzień i kilka osób, z którymi współpracujemy przy wybranych realizacjach.